© Steiermark Tourismus | Jesse Streibl
Osvěžující letní pobyt

Ausseerland Salzkammergut

  O MÍSTECH ŠTĚSTÍ A ODPOČINKU

  Díky úchvatným přírodním scenériím a jedinečným tradičním místům je region Ausseerland Salzkammergut vždy zárukou báječného odpočinku. Hra barev matky přírody a souhra živlů vody, země, ohně a vzduchu lákají návštěvníky k tomu, aby zde strávili svůj čas.

  TAKOVÉ JE SVĚŽÍ LÉTO

  Rozmanitý region Ausseerland Salzkammergut je pro letní dovolenou jako stvořený. Můžete se zde věnovat projížďkám na elektrokole, horském kole nebo túrám v pohorkách – a pak si dopřát kulinářskou odměnu na horské chatě nebo v údolí – a k tomu se kochat úchvatnou krajinou mezi Loserem a Tauplitzem. Opravdu je tu příliš krásně na to, abyste se zde zdrželi jen krátce.

  © Steiermark Tourismus | Jesse Streibl
  © Ausseerland Salzkammergut | Tom Lamm
  © Steiermark Tourismus | Jesse Streibl

  HURÁ DO PŘÍRODY

  V regionu Ausseerland Salzkammergut můžete ještě stále objevovat nefalšovanou štýrskou kulturu.

  Kolem četných jezer, krásnou přírodní krajinou s výhledem na hory: Ausseerland Salzkammergut nabízí rozmanité túry všech stupňů obtížnosti mezi Dachsteinem a Totemem, jako je okruh Salza nebo nový Augst stezka.

  Na kulinářských a poznávacích projížďkách na tradiční dřevěné lodi si můžete vychutnat křišťálově čistou vodu jezer Altausseer See, Grundlsee nebo Toplitzsee. Podává se chutná snídaně a během plavby můžete zažít tradice regionu.

  S návštěvnickou kartou Ausseerland Genusslandkarte najdete ty nejlepší regionální adresy pro kulinářské zážitky. Na všechny hosty, kteří chtějí opravdu poznat místní kuchyni, čeká siven přímo z regionu. Spousta restaurací – například horská chata Almrauschhütte – rozmazluje hosty tradičními pokrmy a vřelou atmosférou. 

  Tradice má v oblasti Ausseerland Salzkammergut stále své důležité místo. Na vlastní kůži se zde můžete přesvědčit, jak zkušení a zároveň zruční řemeslníci ovládají jinak už často zapomenuté umění. Výběr skvělých regionálních podniků, jejichž výrobky a služby jsou něčím výjimečné – to vše najdete pod hlavičkou Ausseerland Selection.

  TV Ausseerland Salzkammergut
  Bahnhofstraße 132, 8990 Bad Aussee
  Tel.: +43 3622 540400
  info@ausseerland.at
  www.ausseerland.at

  UBYTOVÁNÍ

  Velký výběr ubytování různých kategorií v prázdninových destinacích mezi Altaussee a Bad Mitterndorfem až po Tauplitzalm.

  VYHLEDÁVÁNÍ & REZERVACE

  Pociť´te svobodu. Zažijte přírodu. Objevujte nové věci. A jednoduše si oddechněte. Cestujte, kam vás srdce táhne, a najděte si to pravé ubytování pro svou dovolenou v oblasti Ausseerland Salzkammergut právě teď.

  NAJÍT UBYTOVÁNÍ ONLINE

  DALŠÍ TIPY PRO DOVOLENOU V REGIONU AUSSEERLAND SALZKAMMERGUT

  Objevte kouzlo nedotčené krajiny a tradičního způsobu života v prázdninovém regionu Ausseerland Salzkammergut.

  Hledáte individuální nabídku?

  POSLAT POPTÁVKU KE SVÉ DOVOLENÉ

  Objevte prázdninový region v létě

  VÍCE K PRÁDZNINOVÉMU REGIONU AUSSEERLAND SALZKAMMERGUT