© Thermen- & Vulkanland | Mias Photoart
Okamžiky štěstí v

TERMÁLNÍ A VULKANICKÉ ZEMI

  LÉTO PRO POŽITKÁŘE

  V Termální a vulkanické zemi vyvěrají ze země plnou silou léčivé prameny pěti lázeňských měst. Termální voda bohatá na minerály oživuje tělo i duši a dodává novou energii. Mírně zvlněná krajina a regionální pochoutky se postarají o rozmanité zážitky.

  REGION PRO VŠECHNY SMYSLY

  Termální a vulkanická země je domovem šesti termálních lázní: Therme der Ruhe Bad Gleichenberg, Thermenresort Loipersdorf, Rogner Bad Blumau, Heiltherme Bad Waltersdorf a H2O Hotel-Therme-Resort. Spolu s řadou gastronomických podniků a rozmanitými cyklistickými a turistickými trasami vás lákají k radovánkám i odpočinku.

  © Thermen- & Vulkanland | Michael Königshofer
  © Thermen- & Vulkanland | Harald Eisenberger
  © Thermen- & Vulkanland | Harald Eisenberger

  ODPOČINEK A POHYB

  Udělejte si čas, přijďte si odpočinout a užít si, co Thermen- & Vulkanland nabízí.

  Letní dovolená v Termální a vulkanické zemi povzbudí všechny vaše smysly: ať už jde o osvěžující vodní radovánky při koupání v přírodních jezerech a venkovních bazénech nebo o relaxaci těla i duše v termální vodě bohaté na minerály v některých ze šesti místních termálních lázní - Parktherme Bad Radkersburg, Therme der Ruhe Bad Gleichenberg, Thermenresort Loipersdorf, Rogner Bad Blumau, Heiltherme Bad Waltersdorf a H2O Hotel-Therme-Resort. Každý si zde vybere svůj osobní wellness program.

  Příroda nás inspiruje a vybízí k pohybu: V jihovýchodní části Štýrska můžete objevovat na 6 000 kilometrů příjemných cyklistických tras. Milovníci odpočinkové pěší turistiky se mohou těšit na řadu tematických turistických tras, po cestě je budou k přestávkám vybízet útulné občerstvovací zastávky s jedinečnými výhledy. Do pohybu se v tomto regionu můžete dát i na čtyřech rozmanitých golfových hřištích.

  V gurmánských podnicích podél trasy Vulkanland Route 66 se mohou návštěvníci seznámit s výrobou regionálních produktů a v hostincích, restauracích nebo vinárnách ochutnat delikatesy pocházející z tohoto regionu. Milovníci vína si přijdou na své díky široké nabídce místních vinařů a vinoték.

  Bohatá nabídka výletních cílů v Termální a vulkanické zemi se postará o zpestření vaší dovolené a spoustu „aha zážitků“. Místa s bohatou historií, jako jsou nesčetné hrady a zámky nebo malá historická městečka, čekají jen na to, až je objevíte. Za mnoha vlahých letních večerů vás do měst přilákají i různé kulturní akce pod širým nebem.

  Tourismusverband Thermen- & Vulkanland
  Hauptstraße 2a, 8280 Fürstenfeld
  Tel.: +43 3382 55100
  info@thermen-vulkanland.at
  www.thermen-vulkanland.at

  UBYTOVÁNÍ

  K dispozici je velký výběr ubytování různých kategorií v prázdninových destinacích mezi Bad Radkersburgem a Bad Waltersdorfem.

  VYHLEDÁVÁNÍ & REZERVACE

  Pociťte svobodu. Zažijte přírodu. Objevujte nové věci. A jednoduše si oddechněte. Cestujte, kam vás srdce táhne, a najděte si to pravé ubytování pro svou dovolenou v regionu Thermen- & Vulkanland právě teď.

  NAJÍT UBYTOVÁNÍ ONLINE

  OSVĚŽUJÍCÍ LETNÍ DOVOLENÁ V REGIONU THERMEN- & VULKANLAND

  Ať už hledáte klid a pohodu, nebo chcete odpočívat aktivně – v regionu Thermen- & Vulkanland je vám k dispozici spousta možností:

  Hledáte individuální nabídku?

  POSLAT POPTÁVKU KE SVÉ DOVOLENÉ

  Objevte prázdninový region v létě

  VÍCE K REGIONU THERMEN- & VULKANLAND