Peter Burgstaller | © Schladming-Dachstein_Peter Burgstaller
Objevte rozmanitost regionu 

Schladming-Dachstein

  JEDNODUCHO ŠŤASTNÝ NA VRCHLE.

  Vysoké hory, čistý alpský vzduch a zelená údolí: léto v regionu Schladming-Dachstein slibuje čirou relaxaci. Ať už chcete načerpat síly v přírodě, objevovat kulinářské speciality nebo strávit vzácné chvíle s rodinou, vaše dovolená v regionu Schladming-Dachstein bude výjimečná.

  VYSOKO VZHŮRU

  Panorama regionu Schladming-Dachstein vám zůstane navždy v paměti. Ze všech stran se otevírají úchvatné horské scenérie. Díky tomu je pěší turistika, cyklistika a rekreace obzvlášť krásným zážitkem.

  © TVB Schladming-Dachstein | Peter Burgstaller
  © Netzwerk Kulinarik wildbild | Wild & Team Fotoagentur GmbH
  © TVB Schladming-Dachstein | Peter Burgstaller

  SVĚŽÍ LETNÍ DOVOLENÁ PRO VŠECHNY SMYSLY

  Nechte se okouzlit jedinečnými letními zážitky a kulinářskými specialitami v regionu Schladming-Dachstein.

  Ke klidným horským jezerům v Giglachkaru, která jsou zasazena do snové alpské scenérie a zaujmou především svou čistou vodou, vede několik cest. Tip: vychutnejte si zároveň výhled a gastronomii horských chat na Giglachseehütte.

  Vyjděte naboso na vrchol Riesneralm a vychutnejte si úžasnou reflexní masáž nohou. Stezka vede přímo k nejvyššímu bodu po různých površích a vždy ji doprovází nádherné horské scenérie. Koupel na vrcholu ve výšce 1.900 metrů slibuje osvěžení po výstupu.

  Přírodní a ekologická naučná stezka v Ramsau je zárukou zábavy, her a dobrodružství pro celou rodinu. Kromě trpasličí farmy nabízí chata Sattelberghütte ležící přímo na stezce skvělou příležitost k odpočinku a posezení.

  Jen máloco je tak nezapomenutelné jako kulinářské speciality tohoto regionu – a nejlépe si je vychutnáte s tím nejkrásnějším výhledem. Více než 90 salaší a horských chat nabízí v rustikálním prostředí vydatná jídla – od císařského trhance po výtečnou polévku se sýrovým knedlíčkem ... a regionální speciality, jako je sýr Ennstaler Steirerkäse.

  Tourismusverband Schladming-Dachstein
  Ramsauerstraße 756, 8970 Schladming
  Tel.: +43 3687 23310
  info@schladming-dachstein.at
  www.schladming-dachstein.at

  UBYTOVÁNÍ

  K dispozici je velký výběr ubytování různých kategorií v prázdninových destinacích mezi Ramsau am Dachstein, Schladming, Haus im Ennstal, Gröbmingem a oblastmi Sölktal a Irdning-Donnersbachtal.

  VYHLEDÁVÁNÍ & REZERVACE

  Pociťte svobodu. Zažijte přírodu. Objevujte nové věci. A jednoduše si oddechněte. Cestujte, kam vás srdce táhne, a najděte si to pravé ubytování pro svou dovolenou v regionu Schladming-Dachstein právě teď.

  NAJÍT UBYTOVÁNÍ ONLINE

  TIPY

  Hledáte ještě více letních zážitků? V prázdninovém regionu Schladming-Dachstein si můžete dopřát naprosto individuální letní dovolenou.

  Hledáte individuální nabídku?

  POSLAT POPTÁVKU KE SVÉ DOVOLENÉ

  Objevte prázdninový region v létě

  VÍCE K PRÁZDNINOVÉMU REGIONU SCHLADMING-DACHSTEIN