Skifahrer auf der Planneralm | © Steiermark Tourismus | Tom Lamm

  Příliš krásné, abyste zůstali jen krátce

  ZIMNÍ DOVOLENÁ VE ŠTÝRSKU

  Množství zimních zážitků je stejně rozmanité jako štýrská krajina. Kromě toho se můžete posilnit regionálními pochoutkami, prožít adventní období ve třpytících se městech nebo si odpočinout v termálních lázních mezi Bad Mitterndorfem a Bad Radkersburgem. Dovolená ve Štýrsku vám prospěje, a navíc si pochutnáte – to slibujeme!

  Chcete se raději projet po perfektně upravených sjezdovkách ve více než 60 lyžařských areálech mezi Planai, Kreischbergem a Stuhleckem, s lehkostí se klouzat po běžeckých stopách v nordic centrech v Ramsau am Dachstein a Bad Mitterndorf v regionu Ausseerland Salzkammergut nebo vás láká stopa Jogllandloipe ve Východním Štýrsku? Chcete se vydat na túru na sněžnicích přes hluboce zasněžené lesy? Štýrsko nabízí vše a ještě mnohem více pro kouzelné společné zážitky na zimní dovolené. Tip: jednoduše si užijte zimní atmosféru.

  TIPY NA DOVOLENOU

  Nejkrásnější způsob, jak poznat Štýrsko a jeho „svěží zimní stránku“. Ať už na horách nebo na vinici, v přírodním parku nebo v běžecké stopě. Ski yoga, dlouhá zimní túra, procházka po zasněžených historických městečcích nebo túra na skialpech na Dachsteinu, v Gesäuse, na Hochschwabu nebo v pohoří Tauern. Hlavní je mít dost času, dobře se najíst a užít si klid a přírodu v okolí. Od východu do západu slunce.