Erinnerungsfoto an den Steiermark-Urlaub :-) | © Steiermark Tourismus | Tom Lamm

  NÁVŠTĚVNICKÉ KARTY PRO DOVOLENOU VE ŠTÝRSKU

  Vzrušující volnočasové atrakce a výletní cíle: v některých regionech Štýrska vám pobyt osladí regionální návštěvnické karty.

  Ať už v regionech Schladming-Dachstein, Ausseerland-Salzkammergut, Murau nebo Murtal, v Grazu nebo v Gesäuse, ve Východním Štýrsku, v regionu Thermen- & Vulkanland Štýrsko, v Jižním Štýrsku s oblastí Schilcherland, v regionu Hochsteiermark, Erzberg-Leoben nebo třeba v celém Štýrsku: širokou škálu výletních cílů a volnočasových atrakcí můžete zažít zdarma nebo za snížené vstupné.

  K tomu se řadí například:

  Tyto a mnohé další prázdninové aktivity se stanou nezapomenutelným zážitkem se štýrskými návštěvnickými kartami.

  Schladming-Dachstein Sommercard

  Bezplatný vstup na více než 100 prvotřídních volnočasových atrakcí a až 50% sleva u více než 100 bonusových partnerů. To vše svým držitelům nabízí Schladming-Dachstein Sommercard. Návštěvnická karta je k dispozici zdarma již od jednoho přenocování výhradně v některém z více než 1.000 partnerských ubytovacích zařízeních. Malí hosté samozřejmě obdrží také vlastní dětskou kartu. Díky ní mohou rodiny využít bezkonkurenční prázdninovou nabídku zahrnující 40 aktivit.

  Obzvláště praktické: díky aplikaci regionu Schladming-Dachstein je Sommercard dostupná také ve vašem chytrém telefonu.

  GenussCard

  Držitelé GenussCard mohou zažít

  • Zajímavé návštěvy muzeí.
  • Vzrušující prohlídky měst.
  • Působivé túry na e-biku po krásné krajině.
  • Excelentní ochutnávky vín.
  • Relaxační návštěvy termálních lázní.
  • A to v regionech Thermen- & Vulkanland, Východní Štýrsko a Jižní Štýrsko. To nejlepší na tom je, že GenussCard umožňuje bezplatný vstup na nejkrásnější výletní cíle, zahrady i k lokálním producentům.

  Zážitky už k ubytování na jednu noc: návštěvníci kartu obdrží hned při check inu v některém ze zhruba 170 partnerských ubytovacích zařízení ve třech regionech GenussCard.

  MurtalCard

  Více dovolené za stejnou cenu: to zaručuje MurtalCard. Již od jednoho přenocování mohou držitelé využívat spoustu výhod: 30% slevy na výlety a další slevy v obchodech a restauracích v celém regionu.

  Jak získám svou MurtalCard?

  MurtalCard obdržíte hned po příjezdu do partnerského ubytovacího zařízení. A zábava tak může začít. Spousta výletních cílů a podniků v regionu srdečně vítá své návštěvníky!

  Graz Card

  Spousta kultury a skvělé možnosti mobility: Díky Graz Card ve spolupráci s ÖBB je návštěva Grazu nejen udržitelnější, ale také pohodlnější a levnější. Nejdůležitější památky města můžete navštěvovat tak často, jak chcete. To vše motivuje k využívání veřejné dopravy a přispívá k udržitelnému trendu v cestování.

  STEIERMARK-CARD: VSTUP ZDARMA OD DUBNA DO ŘÍJNA

  Od 1. dubna do 31. října lze se Steiermark-Card opět ušetřit na více než 160 výletních místech.

  Steiermark-Card funguje jako osobní vstupenka do Štýrska a nabízí výhody v hodnotě 1.500 eur. Držitelé karty si volnočasové aktivity plánují podle vlastního gusta. Pro dospělé, děti, jednotlivce i rodiny, ať už na horách nebo u jezera, za každého počasí, ve všech regionech: návštěvnická karta platná v celém Štýrsku přináší to pravé ořechové pro každého.

  Pestrá nabídka volnočasových aktivit je perfektní pro příznivce muzeí, ale také pro milovníky přírody, pěší turistiky a rekreace. Od Erzbergu až po lipicánský hřebčín v Piberu, od lanovky až po poskytovatele volnočasových a kulinářských služeb, dveře jsou otevřené všude: levnější už je pouze pobyt doma.