Skifahren am Loser, Ausseerland - Salzkammergut | © Ausseerland / ikarus.cc | Tom Lamm
Zimní dovolená ve Štýrsku

Zima z celého Srdce

  Zima plná možností

  Lyžování, snowboarding, skialpinismus nebo zimní turistika: Štýrsko nabízí jedinečnou kulisu pro všechna vaše dobrodružství na sněhu. Zahřát se můžete v termální vodě zdejších lázní a malá historická městečka vás zvou na pohodovou procházku. Dopřejte si kouzelnou dovolenou v Zeleném srdci Rakouska.

  Zimní zážitky od ledovce k vínu

  Mezi Dachsteinem a oblastmi Weinland a Thermenland nabízí Štýrsko v letošním roce obzvlášť velký prostor pro splněná přání malých dobrodruhů, ale i velkých požitkářů. Stačí si jen vybrat, zda dáte přednost příjemnému rekreačnímu pobytu v horách, ve vinařské oblasti nebo v zimou zahalených lesích. V kombinaci s kulinářskými zážitky se tak zima ve Štýrsku promění v mimořádný zážitek.

  Ski fahren und Skitouren gehen am Präbichl (Hochsteiermark) | © Steiermark Tourismus / Tom Lamm | Tom Lamm
  Ski + Genuss in Schladming-Dachstein, Blick auf Dachstein | © Schladming-Dachstein / Peter Burgstaller | Peter Burgstaller
  © Steiermark Tourismus / ikarus.cc | Tom Lamm

  Zažijte Štýrsko

  Na dovolené ve Štýrsku se sny stávají skutečností: Mezi masívem Dachstein a Fischbachskými Alpami čekají na hosty jedinečné horské zážitky, zimní krajina zapadaná hlubokým sněhem a úchvatný panoramatický výhled. Zajděte ochutnat nabídku srdečných hostitelů a nechte se okouzlit regionálními gastronomickými specialitami. Ve Štýrsku zažijete zimu všemi smysly.

  Hledáte ubytování?

  Štýrští hostitelé se o své hosty starají velmi srdečně a s nadšením. Objevte zajímavé nabídky ubytování pro nezapomenutelnou zimní dovolenou v Zeleném srdci Rakouska. 

  Ještě víc zimních zážitků

  Od sportovních aktivit v horách až po příjemný pobyt ve vyhřátých termálních lázních: Ve Štýrsku toho můžete zažít opravdu hodně.

  Co byste měli vědět o své dovolené

  Zde najdete všechny informace ke své zimní dovolené ve Štýrsku.

  Přijímejte soubory cookie k přehrávání videa Přijmout marketingové cookies

  #visitsteiermark #visitstyria

  Proklikejte se našimi profily na sociálních sítích a objevte ještě více tajných tipů ze Štýrska. 

  Letní dovolená ve Štýrsku

  Hledáte nápady na svou příští letní dovolenou? Můžete ji naprosto skvěle prožít ve Štýrsku. Mezi horskými scenériemi a vinicemi si každý najde své oblíbené místo. Dopřejte si příjemný oddych v Zeleném srdci Rakouska.

  Objevit nyní