Tom Lamm | © TV Ausseerland - Salzkammergut
Zimní dovolená ve Štýrsku

Zima z celého Srdce

  Zima plná možností

  Lyžování, snowboarding, skialpové túry nebo zimní turistika: Štýrsko tvoří jedinečnou kulisu pro Vaše dobrodružství na sněhu. Zahřát se můžete v termální vodě nebo při pohodové procházce po adventním trhu. Dopřejte si příjemné chvíle klidu v Zeleném srdci Rakouska. 

  Zimní zážitky od ledovce k vínu

  Mezi Dachsteinem a oblastmi Weinland a Thermenland nabízí Štýrsko v letošním roce obzvlášť velký prostor pro splněná přání malých dobrodruhů, ale i velkých požitkářů. Stačí si jen vybrat, zda dáte přednost příjemnému rekreačnímu pobytu v horách, ve vinařské oblasti nebo v zimou zahalených lesích. V kombinaci s kulinářskými zážitky se tak zima ve Štýrsku promění v mimořádný zážitek.

  Ski fahren und Skitouren gehen am Präbichl (Hochsteiermark) | © Steiermark Tourismus / Tom Lamm | Tom Lamm
  Ski + Genuss in Schladming-Dachstein, Blick auf Dachstein | © Schladming-Dachstein / Peter Burgstaller | Peter Burgstaller
  © Steiermark Tourismus / ikarus.cc | Tom Lamm

  Zažít Štýrsko

  Ve Štýrsku se sny o dovolené stávají skutečností: mezi Dachsteinem a Fischbachskými Alpami čekají na hosty jedinečné horské zážitky, krajina zapadaná hlubokým sněhem a úchvatné panoramatické výhledy. Zastavte se u vřelých hostitelů a nechte se okouzlit romantickou a snovou atmosférou adventních trhů. Zimu tady zažijete všemi smysly.

  Hledáte ubytování?

  Štýrští hostitelé se o své hosty starají velmi srdečně a s nadšením. Objevte zajímavé nabídky ubytování pro nezapomenutelnou zimní dovolenou v Zeleném srdci Rakouska. 

  Ještě více zimních zážitků

  Od sportovních aktivit v horách až po příjemné posezení na adventním trhu: ve Štýrsku toho můžete zažít spoustu. 

  Co byste měli vědět o své dovolené

  Zde najdete všechny informace ke své zimní dovolené ve Štýrsku.

  Přijímejte soubory cookie k přehrávání videa Přijmout marketingové cookies

  #visitsteiermark #visitstyria

  Proklikejte se našimi profily na sociálních sítích a objevte ještě více tajných tipů ze Štýrska. 

  Letní dovolená ve Štýrsku

  Hledáte nápady na svou příští letní dovolenou? Můžete ji naprosto skvěle prožít ve Štýrsku. Mezi horskými scenériemi a vinicemi si každý najde své oblíbené místo. Dopřejte si příjemný oddych v Zeleném srdci Rakouska.

  Objevit nyní