pixelmaker.at | © TV Thermen- & Vulkanland
Zimní dovolená v regionu

Thermen- & Vulkanland Štýrsko

  Zimní relaxace na jihovýchodě

  Oblast Thermen- & Vulkanland v jihovýchodní části Štýrska totiž leží daleko od ledových horských větrů. Tajemství regionu Thermen- & Vulkanland Štýrsko tkví v blahodárné souhře pohybu, zdraví a gastronomie. Díky tomu načerpáte pořádnou dávku energie.

  Oblast kolem městečka Bad Radkersburg na jihu regionu Thermen- & Vulkanland Štýrsko leží daleko od ledových horských vichrů. Mírné klima láká k pohodovému pohybu v přírodě: nordic walking, běh nebo nenáročné procházky nedotčenou krajinou niv kolem řeky Mury v biosférické rezervaci UNESCO Vás udrží v kondici. Zimní cyklistika mírně kopcovitou vinařskou krajinou rozproudí kardiovaskulární systém.

  Přijímejte soubory cookie k přehrávání videa Přijmout marketingové cookies

  V tréninkovém centru Vita med se hosté zapotí pod vedením vyškolených trenérů. Příjemně teplá termální voda je pak obzvlášť lákavá, stejně jako horká lázeň a sauna ve vinném sklípku. Ideální pro látkovou výměnu, krevní oběh a pro to, aby byla pokožka opět fit na jaro!

  Během adventního období se městečko Bad Radkersburg promění a zahalí jej romantická vánoční kulisa. Pestrý program obohacují vánoční koncerty a čtení. Nabídku doplňují speciální adventní prohlídky města. S citem koncipované vitríny lákají k návštěvě obchůdků.

  Z regionálních produktů, jako jsou dýně, křen a fazole, připravují místní hostitelé lokální pochoutky. Ochutnejte třeba dýňovou polévku nebo salát z fazolí. K tomu se skvěle hodí i vybraná vína ze známých vinařských obcí Klöch a Tieschen. O kulinářské zážitky je tedy dobře postaráno – ať už v autentických vinných šencích nebo v tradičních hostincích. Útulnost, pohostinnost a skvělé pochutnání v ceně! Pořádně nabití energií se můžete těšit na další objevování: doporučujeme například kulturní prohlídky historického centra města Bad Radkersburg.

  Tourismusverband Thermen- & Vulkanland
  Hauptstraße 2a
  8280 Fürstenfeld
  +43 3382 55100
  Zaslat e-mail
  Internetová stránka

  Tipy na ubytování

  Ať už sportovní a aktivní, nebo romantické a útulné: v regionu Thermen- & Vulkanland Štýrsko si každý najde to pravé ubytování.

  Tipy

  Bublající osvěžení: Oblast Thermen- & Vulkanland Štýrsko je kombinací sportovních zážitků a relaxace. Zde je několik tipů:

  Hledáte individuální nabídku?

  Pošlete svou poptávku a brzy si užijete zimní dovolenou v oblasti Thermen- & Vulkanland Štýrsko. 

   

  #THERMENVULKANLAND

  Hledáte další inspiraci? Na sociálních sítích regionu najdete spoustu skvělých tipů!