Erinnerungsfoto an den Steiermark-Urlaub :-) | © Steiermark Tourismus | Tom Lamm

  KARTY GOŚCIA NA URLOP W STYRII

  Emocjonujące atrakcje i ciekawe cele wycieczek - w kilku regionach Styrii zniżki i bonusy, jakie zapewniają regionalne karty gościa, znacząco urozmaicają pobyt.

  Niezależnie od tego, czy wypoczywamy w regionie Schladming-Dachstein, Ausseerland-Salzkammergut, Murau czy Murtal, w Grazu czy Gesäuse, w Styrii Wschodniej, w regionie Thermen- und Vulkanland, w Styrii Południowej z regionem Schilcherland, w Górnej Styrii, w regionie Erzberg-Leoben, czy też jeździmy po całej Styrii – bardzo wiele miejsc i atrakcji możemy odwiedzić gratis albo z dużą zniżką.

  W ofercie znajdziemy na przykład:

  Te i wiele innych atrakcji dzięki styryjskim kartom gościa zmieniają urlop w Styrii w mozaikę niezapomnianych wrażeń.

  Schladming-Dachstein Sommercard

  Wolny wstęp do ponad 100 obiektów rekreacyjnych i turystycznych oraz nawet 50% zniżki u ponad 100 partnerów programu – oto oferta dla posiadaczy Schladming-Dachstein Sommercard. Kartę gościa otrzymują bezpłatnie wszyscy turyści zakwaterowani w jednym z 1000 partnerskich obiektów już od jednego noclegu. Najmłodsi goście otrzymują własną kartę Kids-Card. Szczególnie wiele atrakcji czeka na rodziny, karta udostępnia im bowiem 40 ofert wakacyjnych aktywności.

  Praktycznym rozwiązaniem jest aplikacja Schladming-Dachstein, dzięki której kartę Sommercard możemy pobrać na nasze smartfony.

  GenussCard

  Posiadacze karty GenussCard mogą:

  • oglądać ciekawe wystawy w muzeach,
  • zwiedzać miasta z przewodnikiem,
  • eksplorować malownicze okolice na e-bike’ach,
  • uczestniczyć w degustacjach wybornych win i
  • relaksować się w termach

  w regionie  Thermen- & Vulkanland, w Styrii Wschodniej i Południowej. Karta GenussCard umożliwia bezpłatne korzystanie z najpiękniejszych atrakcji regionu, wstęp do ogrodów i wizyty u producentów regionalnych wyrobów.

  Przyjemność już od pierwszego noclegu – goście otrzymują GenussCard już w chwili zameldowania się w jednym ze 170 obiektów partnerskich w trzech regionach Styrii.

  MurtalCard

  Więcej urlopu za tę samą cenę – oto oferta MurtalCard. Już od jednego noclegu posiadacze tej karty korzystają z atrakcyjnych ofert – 30% rabatów na atrakcje turystyczne i zniżek w sklepach i lokalach gastronomicznych w całym regionie.

  Skąd wziąć MurtalCard?
  Kartę otrzymują goście partnerskich obiektów noclegowych zaraz po przybyciu na miejsce i od razu mogą zaczynać czerpanie z urlopu pełnymi garściami, bo liczne atrakcje turystyczne i obiekty rekreacyjne już na nich czekają.

  Graz Card

  Dużo kultury i pełna mobilność: Graz Card we współpracy z ÖBB sprawia, że wizyta w Grazu jest nie tylko bardziej zrównoważona, ale także wygodniejsza i tańsza. Najważniejsze atrakcje miasta można odwiedzać tak często, jak się chce. Zachęca to do korzystania z transportu publicznego i przyczynia się do zrównoważonego rozwoju podróży.

  STEIERMARK-CARD: WSTĘP WOLNY OD KWIETNIA DO PAŹDZIERNIKA

  Od 1 kwietnia do 31 października w ponad 160 atrakcjach turystycznych karta Steiermark-Card pozwala cieszyć się oszczędnościami.

  Steiermark-Card to Twój własny bilet wstępu do Styrii, który zapewnia korzyści o łącznej wartości 1500 euro. Posiadacze tej karty organizują sobie czas wypoczynku według własnych upodobań. Dla dorosłych, dzieci, singli i rodzin, w górach i nad jeziorami, przy każdej pogodzie, we wszystkich regionach – z kartą gościa ważną w całej Styrii każdy znajdzie dla siebie odpowiednią ofertę.

  Bogata paleta atrakcji przemawia do osób o najróżniejszych zainteresowaniach – miłośników kultury i przyrody, amatorów wędrówek, wczasowiczów poszukujących wytchnienia. Od kopalni Erzberg po stadninę Piber i od przejazdów kolejkami linowymi po obiekty sportowe i restauracje – z kartą wszystkie drzwi stoją otworem. Taniej można tylko zostać w domu.